Categorieën
Uncategorized

LOST Mental Well-Being

LOST zet zich in voor studenten welzijn, met behulp van het Corona- noodgeld  wat beschikbaar is gesteld door het LKCA.

 

Corona had niet alleen zijn weerslag op de repetities en voorstellingen van onze verenigingen, maar ook maar ook het niet zien van medestudenten tijdens repetities, na-borrels en repetitieweekenden had een flinke impact op onze leden.  Een misschien nog wel groter gemis an het niet kunnen optreden merkte wij in de vele gesprekken met onze leden.

 

Alleen de issues waar studenten tegen aan liepen, zagen we breder gedragen dan alleen tijdens Corona of alleen onder onze leden.

Wat we vaak van onze leden terug horen is dat hun vereniging een plek van thuiskomen is. Waar ze (h)erkenning vinden bij elkaar en waar ze zich volledig op hen gemak voelen.

Door middel van een theatrale instragram campagne, creëren wij online (h)erkenning voor een tal van issues waar studenten in het dagelijks leven tegenaan kunnen lopen.

Een tweetal fotoshoots in een theatersetting heeft ons een bron aan materiaal opgeleverd en in september zullen wij ook een aantal universiteiten bezoeken om studenten te portretteren en met studenten in gesprek te gaan.

 

2 reacties op “LOST Mental Well-Being”

A secret weapon for anyone who needs content. I dont need to tell you how important it is to optimize every step in your SEO pipeline. But unfortunately, its nearly impossible to cut out time or money when it comes to getting good content. At least thats what I thought until I came across Article Forge. Built by a team of AI researchers from Stanford, MIT, Carnegie Mellon, Harvard, Article Forge is an AI content writer that uses deep learning models to research, plan out, and write entire articles about any topic with the click of a button. Their team trained AI models on millions of articles to teach Article Forge how to draw connections between topics so that each article it writes is relevant, interesting and useful. All their hard work means you just enter a few keywords and Article Forge will write a complete article from scratch making sure every thought flows naturally into the next, resulting in readable, high quality, and unique content. Put simply, this is a secret weapon for anyone who needs content. I get how impossible that sounds so you need to see how Article Forge writes a complete article with the Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.